Home GOSPODARKA Katalog firm Branża pcv Przedsiębiorstwo Wyposażania Inwestycji „ALSANIT”

Lokalna Grupa Działania


Przedsiębiorstwo Wyposażania Inwestycji „ALSANIT” PDF Drukuj Email

Przedsiębiorstwo
Wyposażania Inwestycji
"ALSANIT"
ul. Wieleńska 2
64-980 Trzcianka
tel. 67 216 33 70
fax 67 216 28 40
www.alsanit.pl

 
Firma usługowo-produkcyjna Bolesława Hlebionka zajmuje się produkcją lekkich ścian działowych w oparciu o własne profile aluminiowe i akcesoria, tworzące sprawdzony w praktyce, spójny i uniwersalny system.
Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wyposażaniu nowych, modernizowanych lub remontowanych pomieszczeń w szeregowe i pojedyncze: kabiny WC, kabiny natryskowe, przebieralnie, przymierzalnie, lekkie ścianki działowe o dowolnym układzie i wielkości, boksy kasowe, kabiny do tłumaczeń symultanicznych, przegrody balkonowe oraz obudowy instalacji. Produkuje również kabiny prysznicowe dla osób niepełnosprawnych, kabiny ubikacyjne dla dzieci przedszkolnych, ścianki do podziału przestrzeni między stanowiskami pracy itp.
Do produkcji wykorzystywany jest własny system profili aluminiowych, które wraz z odpowiednim wypełnieniem, takim jak: laminowane płyty wiórowe, płyty HPL, szkło itp. pozwalają uzyskać trwałe, lekkie, estetyczne i łatwe do zmontowania ścianki.
Wszystkie ściany działowe produkowane są na podstawie indywidualnych oczekiwań inwestorów, począwszy od szczegółów technicznych poprzez kolorystykę, i inne czynniki mające wpływ na wygląd oraz cenę wyrobu. Firma zapewnia także bezpieczny i tani transport wykonanych produktów.
 
loader

WYRÓŻNIENIA

MIASTO I GMINA TRZCIANKA

Nieautoryzowane wykorzystanie materiałów znajdujących się w obrębie witryny www.trzcianka.pl
bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Urzędu Miejskiego Trzcianki jest zabronione