Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

10.10.2018
Zaprzysiężenie Komendanta Komisariatu w Trzciance

9 października, w sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego Trzcianki zostało uroczyście zaprzysiężone nowe kierownictwo Komisariatu Policji w Trzciance. Stanowisko Komendanta objął kom. Jakub Namerła, natomiast zastępcą Komendanta został asp. sztab. Mariusz Pańkow.

Ceremonia odbyła się  w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Trzcianki  w obecności: burmistrza Krzysztofa Czarneckiego, wiceburmistrz Grażyny Zozuli, przewodniczącego Rady Miejskiej Trzcianki Edwarda Joachimiaka, kierownictwa KPP w Czarnkowie i jednostek im podległych z Komendantem Powiatowym Policji w Czarnkowie insp. Piotrem Ryżkiem i I Zastępcą Komendanta Powiatowego mł. insp. Adamem Filipem na czele.

Kom. Jakub Namerła oraz asp. sztab. Mariusz Pańkow dotychczas pełniący obowiązki, odebrali nominacje komendanckie z rąk swojego przełożonego – insp. Piotra Ryżka, któremu w pełnieniu honorów towarzyszył burmistrz Krzysztof Czarnecki.

Nominacje na stanowiska Komendanta i Zastępcy Komendanta dowodzą, że dotychczasowy przebieg pracy zawodowej nowych Komendantów i nabyte przez nich doświadczenie będą gwarancją profesjonalizmu i najwyższych standardów w pełnieniu tej funkcji.

Autor: 
Leszek Malicki
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook