Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

05.09.2018
Zakończyły się półkolonie w Młodzieżowym Domu Kultury w Trzciance

Szanowni Państwo,

Z ogromną radością pragniemy podzielić się wrażeniami, opisać pokrótce oraz serdecznie podziękować za współpracę podczas LETNICH PÓŁKOLONII w MDK, które trwały od 02 lipca do 10 sierpnia, a w których uczestniczyło około 220 dzieci plus kolejnych około 120, biorących udział dodatkowo w naszych wspólnych wycieczkach wyjazdowych.

Podczas półkolonii odbyło się 12 turnusów, o różnorakiej tematyce, dopasowanej do szerokiego spektrum zainteresowań uczestników, a były to m.in.: sztuka, podróże, taniec, plastyka, edukacja, sport, żeglarstwo. Oprócz zajęć tematycznych, odbyliśmy 7 wyjazdów wycieczkowych (Uzarzewo, Gębiczyn, Myślęcinek, Piła, Lubnica, Poznań), odwiedzając muzea, parki rekreacji, basen, strzelnicę, parki tematyczne, wystawy. Podczas każdego z wyjazdów zaplanowaliśmy szereg atrakcji oraz wspólne obiady. Wycieczki zostały dofinansowane w kwocie 6.000,00 złotych z budżetu gminy Trzcianka. W trakcie półkolonii odbyliśmy też szereg pieszych wycieczek; nad jezioro, na lody, do kina, czy też odwiedzając muzeum i lokalne atrakcje.

Serdeczne podziękowania i głębokie ukłony składamy w stronę wszystkich z Państwa, którzy zaangażowali się w pomoc w organizacji półkolonii, czy to wspomagając nas finansowo, rzeczowo, czy też merytorycznie. Jesteście Państwo wspaniali, a uśmiechy uczestników, które widzieliśmy na co dzień, są najwspanialszą nagrodą i podziękowaniem za okazaną dobroć.

Szczególne podziękowania składamy: Starostwu Powiatowemu Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego i Panu Staroście za wsparcie przy każdej okazji, nie tylko w trakcie półkolonii; pracownikom MDK zaangażowanym w pracę podczas ferii letnich; dziękuję sponsorom i wspierającym: gminie Trzcianka, Edycie i Tomaszowi Charmacińskim, Edmundowi Pilawskiemu Plastmet Sp. z o.o., Maciejowi i Piotrowi Śliwińskim MAC Śliwińscy, Esterze Bartol, strażakom – Komendantowi Leszkowi Kinie i jego załodze, firmie transportowej Krüger, Katarzynie i Toamszowi Dziecielak, Joannie i Jakubowi Szczyglewskim, Aleksandrze i Łukaszowi Majchrzak, Magdalenie Szczyglewskiej, Włodzimierzowi Chwaliszowi, Ryszardowi Kaczmarkowi, Marcie Budniak, Esterze Wypusz, Kamilowi Warginowi, Danielowi Lachowiczowi, drużynie WOPR Anioły, stowarzyszeniu TSD oraz wszystkim pozostałym, którzy choćby w najmniejszy sposób, przyczynili się do organizacji tak dużego przedsięwzięcia.

Zapraszamy także do składania wniosków (od dn. 27.08.2018) na zajęcia organizowane przez MDK w roku szkolnym 2018/2019. Wnioski można składać przez cały miesiąc w sekretariacie, który czynny będzie w godzinach 08:00-16:00.

 

Z wyrazami szacunku,

Dyrektor Dominika Wiśniewska

wraz z pracownikami MDK i opiekunami.

Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook