Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

19.03.2020
Szatnia na Medal w Trzciance!

Zarząd Województwa Wielkopolskiego przyjął listę podmiotów, przewidzianych do dofinansowania w ramach trzeciej edycji Programu „Szatnia na Medal”. Mamy dobrą wiadomość – gmina Trzcianka otrzyma wsparcie w wysokości 79 500 zł na realizację budowy zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku do siatkówki plażowej nad jeziorem Logo!

Jak informuje Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego: „Zgodnie z przyjętą listą rankingową w pierwszej kolejności dofinansowaniem objęte zostanie 57 jednostek samorządu terytorialnego z Wielkopolski, a w wniosek gminy Trzcianka znajduje się na 9. miejscu zadań inwestycyjnych”.

W ramach zaplanowanej inwestycji powstanie konstrukcja wykonana z trzech kontenerów systemowych stalowych oraz drewnianej wiaty z dachem dwuspadowym. W budynku mieścić będą się dwie szatnie: damska i męska, wraz z umywalniami oraz osobną umywalnią dla osób niepełnosprawnych. Ponadto obiekt wyposażony zostanie w pomieszczenie gospodarcze i taras sędziowski.

Program „Szatnia na Medal” wpisuje się w realizację zadania samorządu wielkopolskiego, którym jest tworzenie jak najlepszych warunków do uprawiania sportu.

Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook