Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

kanał RSS

19.07.2019 / Imieniny: Marcina, Włodzisława i Piotra

 przejdź do Facebookprzejdź do YouTube

Aktualności

23.04.2019
Spotkanie informacyjne dot. realizacji Programu priorytetowego "Czyste powietrze"

Starostwo Powiatowe w Czarnkowie zaprasza mieszkańców powiatu na spotkanie informacyjne dot. realizacji Programu priorytetowego "Czyste powietrze"

24 kwietnia 2019r. o godz. 12.30 w Starostwie Powiatowym w Czarnkowie (sala sesyjna - nr 21, I piętro) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, które będzie prowadzone przez doradców energetycznych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Czyste Powietrze to kompleksowy program, który skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych, by efektywnie zarządzać energią. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko, ale dodatkowo zwiększą domowy budżet, dzięki oszczędnościom finansowym.

Na spotkaniu zostaną omówione sprawy związane z dofinansowaniem wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji jednorodzinnych budynków mieszkalnych oraz wypełniania wniosków. 

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych mieszkańców powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego do udziału w powyższym spotkaniu i skorzystaniu z wiedzy pracowników WFOŚiGW w Poznaniu.

 

 

                                               

Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook