Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

14.05.2018
Puchar Polski dostępny dla mieszkańców

Puchar Polski Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile, który w środę 9 maja zdobył Miejski Klub Sportowy Hydro Lubuszanin Trzcianka, jest obecnie wystawiony na parterze Urzędu Miejskiego Trzcianki. Każdy z kibiców oraz mieszkańców Trzcianki może obejrzeć to trofeum.

Puchar był wystawiony również podczas sobotniego meczu Lubuszanina, ostatniego ligowego w tym sezonie przed własną publicznością. Podopieczni Jarosława Feciucha wygrali 5-4 z Huraganem Pobiedziska, a gole dla zespołu z Trzcianki zdobyli: 3x Paweł Wicher, a także po jednym Błażej Nowak i Michał Wawszczak.

Zwycięstwo w rozgrywkach o Puchar Polski na szczeblu OZPN Piła, daje Lubuszaninowi szansę rywalizacji w rozgrywkach o Wielkopolski Puchar Polski. 23 maja, trzcianecki zespół zagra w półfinale Pucharu Polski na szczeblu WZPN Poznań na wyjeździe z LKS Gołuchów. Jeżeli wygra, zagra w finale z Polonią Środa Wielkopolska. W przypadku zdobycia tego trofeum, Lubuszanin Trzcianka zagra w rozgrywkach ogólnopolskich, a wówczas do naszego miasta zawitać mogą najlepsze zespoły w kraju.

Puchar można oglądać na parterze Urzędu Miejskiego Trzcianki

Autor: 
Dawid Czyż
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook