Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

28.11.2019
Przygotowania do II Parady Mikołajów

Już 6 grudnia odbędzie się w Trzciance druga Parada Mikołajów zakończona w Hali Sportowo – Widowiskowej konkursem na najciekawsze przebranie. Przygotowania do tego wielkiego wydarzenia, połączonego z odpaleniem świątecznych iluminacji ulicznych oraz degustacją polskiego mięsa wieprzowego, trwają od kilku tygodni.

Główny organizator Młodzieżowy Dom Kultury przy wsparciu Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej i Urzędu Miejskiego Trzcianki szykują dla uczestników wiele atrakcji.

Tegoroczna trasa parady została wydłużona i zakończy się przy Hali Sportowo – Widowiskowej, gdzie Fundacja Promocji Mięsa Wieprzowego i Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przygotują niespodzianki. Równolegle w Hali odbywać się będzie konkurs, animacje oraz występy grup artystycznych z MDK.

Organizatorzy liczą na dużą frekwencję i już dziś zapraszają całe rodziny do udziału w Paradzie Mikołajów. Jednocześnie zachęcają dzieci do przynoszenia grzechotek i gwizdków, których hałas będzie uświetniał przejazd Mikołaja. 

 

Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook