Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

11.03.2019
Koncert z okazji Dnia Kobiet

10 marca br., burmistrz Trzcianki wraz z dyrektorem Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury zaprosili do hali sportowo – widowiskowej mieszkańców z terenu miasta i gminy, na koncert Katarzyny Zawady śpiewającej niezapomniane przeboje Anny Jantar.

Tego dnia już około godziny 16, zaczęli się zbierać pierwsi goście. Każda z pań, która zdecydował się uczestniczyć w muzycznym widowisku od progu była osobiście witana przez burmistrza Krzysztofa W. Jaworskiego i obdarowywana słodkim upominkiem.

Po zapełnieniu miejsc i przygaszeniu świateł wszystkich zebranych powitał dyrektor BPiCK Włodzimierz Ignasiński. Następnie głos zabrał włodarz gminy, który złożył wszystkim Paniom i Panom najserdeczniejsze życzenia.

Po oficjalnym rozpoczęciu na scenie pojawiła się artystka. Mieszkańcy Trzcianki, jak zawsze żywo reagowali na znane utwory, śpiewali, klaskali, a czasem nawet kołysali się w rytm muzyki. Zwieńczeniem każdego występy były brawa i gromi aplauz. Artystka doceniła zaangażowanie publiczności, grając na zakończenie utwory na bis.

Burmistrz Trzcianki osobiście podziękował pani Katarzynie, wręczając Jej bukiet kwiatów.

Autor: 
Klaudia Matuk
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook