Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

05.06.2019
Gminny dzień dziecka 2019

Niedziela należała do najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Z okazji ich święta na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji, zorganizowany został Gminny Dzień Dziecka.

Impreza obfitowała w moc atrakcji, dzieci bardzo ochoczo brały udział w różnorodnych konkurencjach sportowych, zajęciach i zabawach pobudzających kreatywność. Odbył się VI Powiatowy Konkurs Ratownictwa Wodnego „Z wodą za pan brat”. Podziwiać można było fantastyczne występy artystyczne utalentowanych dzieci i młodzieży. Na bocznym boisku rozgrywane były turnieje piłkarskie. Nieopodal nad jeziorem, przy nowych pomostach, można było wziąć udział w pokazach wędkarstwa, popłynąć żaglówką czy też poznać świat kajakarzy. Nie zabrakło atrakcyjnych stoisk ze smakołykami i zabawkami.

Głośne dźwięki tanecznej muzyki i odgłosy śmiejących się dzieci rozbrzmiewały z trzcianeckiego stadionu do późnego popołudnia. Mamy nadzieję, że mali trzcianecczanie byli zadowoleni z przygotowanych dla nich tego dnia atrakcji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim włączającym się w organizację Gminnego Dnia Dziecka. Bez was ten dzień nie byłby tak wyjątkowy!

Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook