Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

11.06.2018
Funkcjonariusze rywalizowali na boisku

Emocjonujące rozgrywki, promocja sportu, rywalizacja fair play oraz przede wszystkim dobra zabawa. Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Piotra Skargi rozegrano VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance. Zwyciężyli gospodarze grający wspólnie z funkcjonariuszami z Czarnkowa w jednym zespole.

W sobotę, 9 czerwca br. na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Piotra Skargi w Trzciance odbył się VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Komendant Komisariatu Policji w Trzciance kom. Jakub Namerła wraz z burmistrzem Trzcianki Krzysztofem Czarneckim oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie mł. insp. Adam Filip.

W rozgrywkach udział wzięło 8 dziesięcioosobowych zespołów, tj. drużyna Komisariatu Policji w Trzciance wspierana przez policjantów z Czarnkowa, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Pile, drużyna Hydro Trzcianka, drużyna Oldboye Lubuszanina Trzcianka oraz drużyna Manager Team Trzcianka.

Po emocjonującej walce i rozegranych meczach zwycięzcami okazali się gospodarze, wśród których był również najlepszy bramkarz turnieju – Karol Drab z czarnkowskiej komendy. Drugie miejsce zajął zespół Hydro Trzcianka. Natomiast na trzecim uplasowała się drużyna policjantów z Szamotuł, w szeregach której grał najlepszy strzelec turnieju – Michał Kowalski.

Laureaci otrzymali puchary, statuetki i dyplomy oraz skromne upominki ufundowane przez licznych sponsorów. Symboliczne pamiątkowe statuetki trafiły również w ręce sędziów, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem turnieju.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w przeprowadzeniu turnieju. Zwycięskim drużynom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych rozgrywkach, już za rok.

Autor: 
Karolina Górzna-Kustra / Leszek Malicki
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook