Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

19.06.2017
Dni Trzcianki 2017

W tym roku Dni Trzcianki będą niezwykle bogate w wydarzenia kulturalne, rozrywkowe oraz sportowe! W piątek (23 czerwca), podczas Nocy Świętojańskiej na Nowej Plaży nad jeziorem Sarcz będziemy się bawić przy zespołach Zmaza oraz Perfect. Następnie zaprezentowany zostanie pokaz sztucznych ogni.

Sobota (24 czerwca) odbędzie się V Rajd Samochodów Zabytkowych na ul. Kościuszki, na stadionie OSiR odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Old Boys o Puchar Burmistrza Trzcianki. Następnie w Parku 1 Maja będziemy bawić się podczas Festynu Hospicjum oraz Pikniku Muzealnego, którego gwiazdą będzie Eleni!

Niedziela (25 czerwca zacznie się od Spławikowych Zawodów Wędkarskich o Puchar Burmistrza Trzcianki (jezioro Bąblino). Następnie na Nowej Plaży rozpocznie się rywalizacja w XV Otwartym Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Trzcianki. O godz.12:00 w Kościele pw. Św. Jana Chrzciciela odbędzie się uroczysta msza św. z poświęceniem ołtarza z okazji 100. lecia Kościoła, celebrowana przez ks. biskupa Edwarda Dajczaka. Następnie, w Hali Sportowo-Widowiskowej obserwować będziemy mogli spektakl teatralny pt. "Panta Rei" w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Katolickich. Na zakończenie dnia, kolejna wspaniała edycja Nadnoteckiego Festiwalu Muzycznego Misa Criolla na 100-lecie kościoła pw. św. Jana Chrzciciela.

Zaprasza burmistrz Trzcianki, Trzcianecki Dom Kultury oraz Muzeum Ziemi Nadnoteckiej im. Wiktora Stachowiaka w Trzciance!

Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook