Oficjalny serwis Miasta i Gminy Trzcianka

Aktualności

11.06.2018
Aktywnie nad wodą z Bezpiecznym Portem!

W sobotę, 9 czerwca br. na terenie Harcerskiego Ośrodka Wodnego, jeziora Sarcz i Parku Ryb Słodkowodnych odbyła się impreza pod hasłem: „Aktywnie nad wodą z Bezpiecznym Portem”. Osoby niepełnosprawne oraz ich rodziny i opiekunowie mogli uczestniczyć wielu ciekawych zajęciach. Gry plenerowe, pływanie kajakami, żaglówkami i motorówką oraz gra terenowa w Parku Ryb Słodkowodnych – to największe atrakcje przygotowane na ten dzień.

Burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki odwiedził aktywnych mieszkańców naszej gminy oraz przybyłych turystów. Przełamywanie barier jest dla nich codziennością. Prężne działanie stowarzyszenia jest godne podziwu. Członkowie Bezpiecznego Portu wpływają pozytywnie na popularyzację turystyki wodnej, aktywizację osób niepełnosprawnych oraz promocję naszej gminy.

Autor: 
Leszek Malicki
Pozostałe aktualności|Archiwum aktualności
facebook